Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

VEGGIE ŽIVOTNÝ ŠTÝL. OD SRDCA A ZO ZEME.

MILOVNÍCI PRÍRODY

Garden Gourmet: Chuť, ktorá stále rastie.

Naša láska k rastlinám rastie od roku 1986. Stačila jedna záhrada a veľa nadšenia pre vegetariánske jedlo. Odvtedy náš vzťah k prírode a chutnému jedlu stále silnel a my už roky s radosťou premieňame rastliny na vegánske a vegetariánske delikatesy.

Vieme, že mnohí ľudia majú predsudky voči vegetariánskym a vegánskym jedlám. Vieme však aj to, že každému prospeje jesť menej mäsa a viac veggie jedál. Nechceme nikoho do ničoho nútiť, a preto sme vytvorili rad vynikajúcich jedál rastlinného pôvodu a receptov, ktoré sú také dobré, že zachutia aj tým najväčším skeptikom.

Čím viac ľudí bude žiť veggie životný štýl, tým lepšie

GURMÁNSKY ZÁŽITOK ZO ZÁHRADY

Sme s vami. Či už ste sa vydali cestou rastlinnej stravy kvôli zdraviu, morálnym zásadám, ochrane prírody alebo jednoducho preto, že vám chutí a je súčasťou vášho životného štýlu.

Dary našej záhrady dodajú silu vášmu telu aj mysli a naši šéfkuchári sa postarajú o to, aby bolo každé sústo gurmánskym zážitkom.

NAKUKNITE POD POKRIEVKU

Sme tým, čo jeme. A preto sme perfekcionisti a každý z našich produktov musí mať dokonalé nutričné hodnoty, aby mohol byť podpísaný značkou Garden Gourmet. Veríme, že svet je lepší, keď sme všetci otvorení, a preto na našich baleniach nájdete informácie o všetkých ingredienciách a výživových hodnotách. Vďaka tomu sa môžete sami rozhodnúť, čo je pre vás najlepšie.

Nutričné skóre označuje jedlá a nápoje podľa ich nutričného profilu na stupnici od A (najzdravšie) po E (menej zdravé). Väčšina našich produktov spadá do kategórie A alebo B a stále sa snažíme zlepšovať.

Vo väčšine našich produktov používame sójové bielkoviny, pretože obsahujú všetkých 9 esenciálnych aminokyselín (to sú tie, ktoré si telo nedokáže samo vyrobiť a potrebuje ich prijať zo stravy). Mnohé z našich výrobkov majú bohatý obsah proteínov, čiže vaše telo bude doslova čerpať výživu a silu zo Slnka.

Keďže v našich produktoch používame veľa zeleniny a ingrediencií rastlinného pôvodu, mnohé z nich sú bohatým zdrojom vlákniny, ktorá je pre naše telo potrebná.

Pomôžeme vám žiť zdravšie a každým sústom doslova čerpať energiu zo slnka

PREČO ROBÍME TO, ČO ROBÍME

Všetko, čo ako ľudia robíme, má určité dôsledky. Preto sa snažíme robiť správnu vec pri našich produktoch aj balení.

Naše sójové bielkoviny pochádzajú z Európy (50%) a z USA (50%), ale naším cieľom je v budúcnosti používať iba európsku sóju. Dávame si záležať na tom, aby naša výroba nikdy neprispievala k odlesňovaniu zalesnených častí krajiny.

Myslíme si, že každý obal si zaslúži druhý život, a preto sú všetky naše obaly plne recyklovateľné. Prosíme aj vás, aby ste sa pridali k nám a vrchný igelitový obal spolu s plastovou spodnou časťou vždy odhodili do kontajnera na plastový odpad. Papierovú etiketu vhoďte, prosím, do koša na papier.

MÁTE CHUŤ VEDIEŤ VIAC?