Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Čo nového v Garden Gourmet?

What's new
Príprava pokrmov bez plytvania, čiže no waste, je jeden z najzábavnejších a najprínosnejších trendov vo varení, ktorý sme v posledných rokoch zaznamenali. Stačí byť otvorený všetkým možnostiam a mať v sebe malú štipku kreativity.
What's new
Máme pre vás skvelé novinky! Niekoľko z našich rastlinných výrobkov získalo pečať kvality v súťaži Brussel's Taste Awards 2022. Medzi korunovaných víťazov ocenenia Superior Taste Award patrí náš Garden Gourmet Sensational Burger, Falafel a Vuniak.
What's new
Dlhé letné teplé večery sú ako stvorené na posedenia s rodinou a priateľmi a rozhovory pri západe slnka. Keď sa ešte k tomu pridá skvelé jedlo a hudba, ideálne zakončenie dňa je na svete! Pozrite si náš jednoduchý recept na nezabudnuteľný večer, ktorý by mal ovládať každý milovník grilovačiek. Ingrediencie môžete obmieňať, základom je však Garden Gourmet Sensational burger a Garden Gourmet Sensational klobáska.Pustite sa do zdravého grilovania!
What's new
Hola, Mexiko! Máte chuť na zmenu vašej rutiny a nechce sa vám cestovať na opačný koniec sveta? To nie je žiaden problém. Pozvite partiu kamarátov a pripravte si mexický večer u vás doma. Mexické jedlá bude milovať každý – sú bohaté, osviežujúce, pikantné a tak farebné! Inšpirujte sa pri príprave našimi tipmi a budete sa cítiť, ako by ste prechádzali uličkami Playa del Carmen!
What's new
Chcete si vychutnávať dobré jedlo, ale nezanechať stopy na planéte? Január je mesiac predsavzatí, ale aj vegánstva, a to je skvelá príležitosť, ako začať.

Z VAŠEJ KUCHYNE

Máte na nás otázky?