Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Senzačný gurmánsky záhradné hamburger

Diabolský Sensational Burger

Serving 2 porciách
Trvanie 20 MIN
Náročnosť prechodný

Ingrediencie

1 balenie Garden Gourmet Sensational Burger
2 čierne žemle na hamburgery
1 červená cibuľa
100 gramov cherry paradajok
niekoľko listov šalátu
6 chilli papričiek (na 4 uši a 2 chvosty)
2 plátky (vegánského) syra
2 kyslé uhorky
2 lyžice (vegánskej) majonézy
skopírovať ingrediencie
ingrediencie skopírované!

Diabolský Sensational Burger

Máte chuť na niečo veľké, šťavnaté a pikantné, čím by ste potešili nielen svoje chuťové poháriky, ale aj skupinu priateľov na víkendovom stretnutí? Pripravte si diabolský hamburger, ktorý nielen skvele vyzerá na pohľad, ale aj výborne chutí. Kombinácia čiernej žemle, čerstvých surovín vo vnútri, nášho obľúbeného Garden Gourmet Sensational Burger a chilli papričiek je jednoducho niečo, čo sa na vašom tanieri neobjaví len raz. V skutočnosti je riziko, že si tento vegánsky recept na burger zamilujete, mimoriadne vysoké. Ale dosť rečí, poďme sa do toho pustiť a presvedčte sa sami!

Príprava

1. OSMAŽTE BURGER NA PANVICI

Garden Gourmet sensational burgery smažte na panvici podľa pokynov na obale, kým nie sú krásne zlatisté. Na horúci hamburger položte plátok syra, ktorý sa tak krásne roztopí.

2. NAKRÁJAJTE CIBULU A PARADAJKY

Medzitým nadrobno nakrájame červenú cibuľu a rozpolíme cherry paradajky.

3. PRIPRAVTE SI ŽEMLE SO ŠALÁTOM

Žemle na burgre rozrežte na polovicu.  Na obe polovice žemlí natrite majonézu a na spodnú žemľu hamburgeru položte niekoľko listov šalátu.

4. POKLÁDAJTE PARADAJKY A CIBULU

Na šalát poukladáme cherry paradajky a červenú cibuľu.

5. ZOSTAVTE BUGER A VYCHUTNAJTE SI DIABOLSKÚ CHUŤ

Na pripravený základ hamburgeru položte Sensational Burger so syrom, niekoľko plátkov uhorky a trochu šalátu. Všetko zakryte druhou polovicou žemle. A máte hotovo! Nezabudnite vyskúšať náš hravý tip na servírovanie a prajeme vám dobrú chuť!

chef_cooking

Kulinárske tipy

Tip na servírovanie
Dodajte svojim hamburgerom hravý halloweensky nádych! Len pre ozdobu hamburgerov odrežte konce paprík a odstráňte semienka z vnútra. Ak ste zvyknutí na pekelne pikantné chute, semienka vo vnútri nechajte! Potom pomocou dreveného špáradla vytvorte 2 čertovské uši a chvost pre hamburger! Pri konzumácii dávajte pozor nielen na drevené časti ozdôb, ale tí, ktorí majú odvahu zahryznúť sa do papriky, dávajte pozor aj na jej pálivosť, ktorá je priam diabolská!
Nutričné informácie

REFERENČNÉ HODNOTY

Per Serving

sacharidy
51.1 gramov
energie
515.2 kilokalórií
tuky
21.5 gramov
proteín
21.1 gramov